fbpx

MEIST

Mekoome on konstrueeritud kudumite bränd.

Brändi looja ja disainer Larissa Kondina, hariduselt arhitekt, loob digitaalselt graafilisi maastikke ja transformeerib neid kudumismustriteks. Geomeetrilised mustrid on visuaalselt äratuntavate objektide – majade, teede, puude ja väljakutega. Nendest urbanistlikest elementidest moodustub terviklik kõigile tuttav pilt linnakeskkonnast. Iga kampsuni pikslimuster kirjeldab konkreetset linnakeskkonna tüpoloogiat.

Disainer katsetab ka värvikombinatsioonidega. Mekoome kampsunite omapäraks on küllastunud värvitoonid ning mängulised asümeetrilised värviplokk-kompositsioonid.

Mekoome kudumid sobivad nii meestele kui naistele. Suuruste variatsioonidest võib leida endale ükskõik millise sobivusega kampsunit – oversize, regular või slim. Raglan-varrukatega Mekoome unisex kampsunid on universaalsed ja sobivad ideaalselt igale figuurile.

Kõik Mekoome kudumid on täiesti jäätmevabad. Toodete disain on tihedalt seotud tootmistehnoloogiaga, mis võimaldab kududa tekstiili laiemalt või kitsamalt. Kudumite detailid on kootud lõikesse ja ühendatud omavahel, ilma et neid oleks vaja lõigata valmiskangast, nii et materjal ei lähe kaduma.

Mekoome kudumid on valmistatud Eestis kvaliteetsetest looduslikest materjalidest – lambavillast, meriinovillast, kaamelist, angoorast ja kašmiirist. Toodete valmistamisel kasutatakse Itaalia, Suurbritannia ja Jaapani parimate tootjate lõnga. Traditsioonide ja ajalooga ketrusveskid hoolitsevad keskkonna, loomade ja klientide eest. Sellest lõngast rõivad on kerged, pehmed, soojad ja jätkusuutlikud. Kergesti hooldatavad ja masinas pestvad Mekoome kudumid pakuvad kandjale mugavust paljudeks aastateks.

konstruktiivne disain

Me armastame geomeetrilisi mustreid, asümmeetriat, julgeid värve ja hästi konstrueeritud minimalistlikke rõivaid.

jäätmevaba

Me hoolime meie planeedist. Me koome kampsunid lõikesse ilma materjali viskamata.

jäätkusuutlik

Me austame keskkonda ja loomi. Me koome ainult usaldusväärsete ketrajate toodetud lagunevatest looduslikest lõngadest.

mugav

Me soovime, et inimesed näeksid ilusad välja ja tunneksid end hästi vaevata kudumitega, mis pole sügelevad ja ei lähe toppiliseks.

Double L Knits OÜ
Reg: 14140331
Villardi 29, Tallinn
IBAN: EE662200221065363574
SWIFT: HABAEE22
info@mekoome.com