MEIE LUGU

hands1 min

Mekoome on struktuurkudumi bränd.

Arhitekt ja brändi looja Larissa Kondina usub, et koha atmosfäär, kus me viibime, mõjutab meid tugevalt – kuidas me käitume ja tunneme. Kuid sama koha aim on erinev sõltuvalt kella- ja aastaajast, valgustingimustest ning paljudest muudest teguritest. Selline metafüüsiline interaktsioon on meie olemus ja lõputu inspiratsiooniallikas.

Mekoome loodud ja kootud pikslimustrid on katse hõivata ruumilisi olukordi ja muuta neid garderoobi artefaktideks.

Mängulised ja värvilised Mekoome kudumid on hästi konstrueeritud minimalistlike lõigetega ja sobivad nii naistele kui ka meestele.

Kuidas me koome?

Kõik meie kudumid on täiesti jäätmevabad. Toodete disain on tihedalt seotud tootmistehnoloogiaga, mis võimaldab kududa tekstiili laiemalt või kitsamalt. Kudumite detailid on kootud lõikesse ja ühendatud omavahel, ilma et neid oleks vaja lõigata valmiskangast ja seega materjal ei lähe kaduma.

Mekoome kudumid on valmistatud kvaliteetsetest looduslikest materjalidest –meriinovillast, alpakast, kašmiirist, puuvillast ja linast. Toodete valmistamisel kasutatame Itaalia parimate tootjate lõnga. Traditsioonide ja ajalooga ketrusveskid hoolitsevad keskkonna, loomade ja klientide eest. Sellest lõngast rõivad on kerged, pehmed, soojad ja jätkusuutlikud. Kergesti hooldatavad ja masinas pestvad Mekoome kudumid pakuvad kandjale mugavust paljudeks aastateks.

zero waste 1 min
studio mekoome

Kus me koome?

Kõik meie kudumid on disainitud ja toodetud Mekoome stuudios Tallinnas.

Mekoome stuudio on ateljeetöökoda ja showroom. Siin saame inspiratsiooni kudumismasinate ja värviliste lõngakoonuste ilmest. Oleme uhked, et saame oma klientidele näidata kogu kudumite loomise protsessi, alates mustri ja lõike disainimisest arvutis, kuni lõnga valimiseni ja valmisrõiva kudumiseni.

Stuudios saab meie tooteid selga proovida ja osta, võrrelda suurusi ja erinevaid lõngaomadusi ning leida eripakkumisi. Samuti siin võtame vastu eritellimusi.

Stuudio Mekoome

Aadress: Erika 14 – B209, Arsenal kaubanduskeskus, Tallinn, Eesti
Avatud: E-R 10.00-16.00 (järeletulek palume kooskõlastada telefoni, e-maili või Facebooki kaudu)
Telefon: (+372) 53 73 66 98

Võtke meiega ühendust:

Mekoome OÜ

Reg: 14140331

Villardi 29, Tallinn

IBAN: EE662200221065363574

SWIFT: HABAEE22

+372 53 73 66 98

info@mekoome.com