fbpx

ERITELLIMUSED

Mekoome on aeglase moe bränd. Kõik tooted on kootud meie stuudios piiratud koguses, kasutades jäätmevaba meetodit. Väldime kudumite ületootmist, nagu masstoodangus sageli juhtub. See kontseptsioon võimaldab meil olla oma töös paindlikum ja pakkuda klientidele rohkem võimalusi meie toodete personaliseerimiseks.

personalizing wide min

PERSONALISEERIMINE

Teie soovil saame muuta meie praeguse kollektsiooni mis tahes saadaoleva mudeli suurust, mustrit, värvikombinatsiooni või krae tüüpi. Kui meil on vajaliku värvusega lõng, reprodutseerime teile meelepärase toote varasematest kollektsioonidest (kollektsioonide loendi leiate siit).

Special item wide min

ERITOOTED

Mekoomelt saab tellida erilise mustri ja kujundusega toote. Näiteks seelik, kleit, kardigan või laste kampsun. Teeme eskiisi ja koome toote vastavalt teie soovidele

Mitu pilti meie eritoodetest inspiratsiooniks
custom cardigan2 min
custom cardigan min
custom mittens min
custom family min
create the pattern wide min

MUSTRI LOOMINE

Oleme spetsialiseerunud digitaalsetele mustrite loomisele ja same luua uue mustri just teile. Saatke meile pilt, mis teid inspireerib, või kirjeldage sõnadega soovi ja me töötame välja mustri, aitame teil valida värvikombinatsiooni ja kohandame lõiget vastavalt teie suurusele.

Heitke pilk mõnele mustrile, mille oleme oma klientidele loonud.
pattern zigzag min
patter fly min
pattern sport min
pattern bike min
pattern rural min

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST